pondelok 24. októbra 2016

Šedá&Vínová&Rúžová // Grey&Burgundy&Pink


Zdravím dámy,

som vám tu nasľubovala hory-doly... ako vás tu zasypem inšpiráciou na Halloween kostýmy a jednoduchou DIY vychytávkou, ale... nestíham fotiť! Posledné dva týždne som rozlietaná, vďaka za to, lebo sa mi začínajú plniť sny... ťuk, ťuk, ťuk!!!

Dnes teda v rýchlosti... a dúfam, že mi odpustíte aj to, že tento outfit je veľmi podobný tomu poslednému... povedala by som, že je to taký jesenný "up-date".
Ešteže ma Tekvička ukecala na to "double" fotenie, ktoré som si pôvodne chcela odložiť na inokedy...

Dni sa zkracujú, lístie padá a ja začínam vyťahovať (poprípade nakupovať) oblečenie vo farbe červeného vína... čierna by bola k tomu nuda, tak som to zkombinovala so šedým kabátom a bledorúžovými mokasínami (keď som ich kupovala, na začiatku leta, vôbec som netušila ako ich budem kombinovať, ale fakt sa mi páčili...)

# vínové, krajkové šaty - F&F (len som im odstrihla volániky na ramenách)
# tmavofialový rolák - starý 
# vínové nohavice, koženého vzhľadu - RESERVED (staré)
# šedý kabát - C&A (zo zimných zliav za hubičku)
# svetlorúžové mokasíny - OJJU (via zoot.cz)
# svetlošedá kabelka - no name - La Farfalla
# vínový náramok - TCHIBO
# svetlorúžový obal (gumuvý) na mobil - esperia.cz (kupovaný v stánku v OC Arkády)


... a takto to dopadne, keď si idete v šedo-rúžovej kombinácii kúpiť konkrétny obal (čierno-biely) na mobil a oni ho nemajú X:o)))

1 komentár:

  1. Improve the mecanism of many hormones in the body correlate with the melatonin, serotonin and many more 5. http://9432a4vu2g.dip.jp http://db26k5u815.dip.jp http://kypc5dcm6s.dip.jp

    OdpovedaťOdstrániť